ÇAKÜ Rektörü Çiftçi Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı Ziyaret Etti

“Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı (ÜAK) Yönetim Kurulu Toplantısı” için Elazığ’da bulunan Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, toplantı sonrası Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı ziyaret etti Ziyarette, “Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı (ÜAK) Yönetim Kurul...

“Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı (ÜAK) Yönetim Kurulu Toplantısı” için Elazığ’da bulunan Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, toplantı sonrası Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı ziyaret etti

Ziyarette, “Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı (ÜAK) Yönetim Kurulu Toplantısı” için memleketi Elazığ’da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Rektör Çiftçi, “Özellikle yaşanan deprem sonrası her yönüyle büyük bir gelişim ve büyüme süreci gösteren yeni Elazığ’ın mimarlarından Değerli Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyorum.” dedi.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ise Elazığ’ın yetiştirmiş olduğu kıymetli bilim insanlarından Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi’yi kadim şehir Elazığ’da misafir etmekten çok mutlu olduklarını söyledi.

Başkan Şerifoğlulları, “Biz tarih, kültür, sanat ve turizm merkezlerinden biri olan Elâzığ’ın adından söz ettirecek çok daha iyi noktalara gelmesi için daha yapacağımız çok proje var. Bunları hayata geçirebilmek için Sayın Rektörümüz gibi kıymetli hemşerilerimiz ve bilim insanlarımızdan da her zaman öneri, fikir ve ortak çalışmalar için projeler almaya devam edeceğiz. Hep birlikte şehrimizi geliştirmeye ve büyütmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Ziyaret karşılıklı iyi niyet temennileri ve hediye takdimi ile sona erdi.

Medektif

25 Eki 2022 - 02:02 - Haberler

istanbul haber