Dijital Dönüşüm Kulübü’nden “DIJIACT’4”

Anadolu Üniversitesi Dijital Dönüşüm Kulübü tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen “DijiAct’4” etkinliği Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Opera ve Bale Salonu’nda gerçekleştirildi. Etkinliğe 6 farklı sektörden çok sayıda konuk ve öğrenci katılım gösterdi.  Yoğun katılımın gerçekleş...

 

Anadolu Üniversitesi Dijital Dönüşüm Kulübü tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen “DijiAct’4” etkinliği Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Opera ve Bale Salonu’nda gerçekleştirildi. Etkinliğe 6 farklı sektörden çok sayıda konuk ve öğrenci katılım gösterdi. 

Yoğun katılımın gerçekleştiği etkinlikte Nestle Kanal Kategori Satış Geliştirme Müdürü Yasin Yelek, Paket Taxi Kurucusu Raşit Emir Süer, Oyak Renault İnsan Kaynakları Direktörü Tolga Görgülü, Sarar Grup Protokol Müdürü Alaattin Çoban, Flink Chat’den Aleyna Kıvılcım ile Alparslan Çırak ve Dijital Kurye Kurucu Ekibi yer aldı. 

Yusuf Küsin: “Birçok sektörden farklı konuklar ağırlamanın gururunu yaşıyoruz” 

Dijital Dönüşüm Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Küsin etkinliğin açılış konuşmasında şunları aktardı: “Öncelikle bu etkinliği düzenlememizde bizlere yardımcı olan Anadolu Üniversitesi Öğrenci Kulüpleri Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Kasal’a ve Danışman Hocamız Öğr. Gör. Ahmet Okan Onurcan’a teşekkürlerimizi sunuyorum. Bizler, Dijital Dönüşüm Kulübü olarak her sektördeki dijital dönüşümü aktarmayı hedefliyoruz. Bunlarla ilgili etkinlikler yapıyoruz. 2022-2023 Güz Dönemi olarak ilk etkinliğimizi “DijiAct” olarak gerçekleştirdik. Birçok sektörden farklı konuklar ağırlamanın gururunu yaşıyoruz. Konuklar, kendi sektörlerindeki dijital dönüşümü bize aktarıyorlar. Biz de bu dijital dönüşümü öğrencilerle buluşturarak onların yararlanmalarını sağlıyoruz.” 

Medektif

25 Eki 2022 - 12:28 - Haberler

istanbul haber