Reklamı Kapat

12. İslami Finansın Temelleri Konferansı Yapıldı

Üniversitemiz Abdullah Tivnikli salonunda gerçekleşen konferansın açılış konuşmasını, Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Cevat Acar gerçekleştirdi. Prof. Dr. Acar, İslami Finansın dünya üzerinde önemli bir ekonomik sistem olduğunu belirterek, katılımcılara teşekkür etti. Konferans oturumları Prof. Dr. Mehme...

WhatsApp Image 2022-10-25 at 10.11.52 (1)

Üniversitemiz Abdullah Tivnikli salonunda gerçekleşen konferansın açılış konuşmasını, Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Cevat Acar gerçekleştirdi. Prof. Dr. Acar, İslami Finansın dünya üzerinde önemli bir ekonomik sistem olduğunu belirterek, katılımcılara teşekkür etti. Konferans oturumları Prof. Dr. Mehmet Bulut, Prof. Dr. Mohamed Ariff Syed Mohamed ve Ishaq Bhatti’nin konuşmaları ile başladı. İslami Finansın Temelleri Konferansı Düzenleme Komitesi’nde bulunan Türkiye, Malezya, Avustralya ve Endonezya’dan birçok konuşmacı ve misafir konferansa katılım gösterdi. Yeşil Finans ve İslami Finans temasıyla yapılan konferansın son günü dört oturumla devam etti. Prof. Dr. Metin Toprak, Prof. Dr. Servet Bayındır, Prof. Dr. Monzer Kahf ve Doç. Dr. Burhan Uluyol’un oturum başkanlığını yaptığı konferansta araştırmacılar sunumlarını gerçekleştirdi.

İslami Finansın Temelleri Konferansı Düzenleme Komitesi’nde bulunan Türkiye, Malezya, Avustralya ve Endonezya’dan birçok konuşmacı ve misafir konferansa katılım gösterdi. Yeşil Finans ve İslami Finans temasıyla yapılan konferansın son günü dört oturumla devam etti. Prof. Dr. Metin Toprak, Prof. Dr. Servet Bayındır, Prof. Dr. Monzer Kahf ve Doç. Dr. Burhan Uluyol’un oturum başkanlığını yaptığı konferansta araştırmacılar sunumlarını gerçekleştirdi.

Medektif

25 Eki 2022 - 18:58 - Haberler