“Güçlenen Sektörel Girişimcilik Proje Lansmanı”

İKÜ Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) A.Ş. ile Sektörel Dernekler Federasyonu (SEDEFED) iş birliğinde, 31 Ekim Pazartesi günü 9.30-12.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda “Güçlenen Sektörel Girişimcilik Proje Lansmanı” düzenlenecek. Güçlenen Sektörel Girişimcilik Projesi; girişimcil...

"Güçlenen Sektörel Girişimcilik Proje Lansmanı"

İKÜ Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) A.Ş. ile Sektörel Dernekler Federasyonu (SEDEFED) iş birliğinde, 31 Ekim Pazartesi günü 9.30-12.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda “Güçlenen Sektörel Girişimcilik Proje Lansmanı” düzenlenecek.

Güçlenen Sektörel Girişimcilik Projesi; girişimcilerin başarısını artırmak ve onları yenilikçi iş girişimleri yaratmaya teşvik etmek için girişimciliği ve girişimci öğrenmeyi desteklemek için belirli sektörlere odaklanma ihtiyacından türetilmiştir. Lansmanda projeye dair tanıtım ve girişimci sunumları yer alacak.

Proje hem akademisyenleri hem de öğrencileri girişimci olarak dönüştürmek üzere yeni iş fikirleri yaratmaları için destekleyerek Küçük Hibe Programı’nın çıkarlarına hizmet etmektedir.

Medektif

25 Eki 2022 - 19:03 - Haberler

istanbul haber