Midi Patchwork Sergisi Büyük Beğeni Topladı

Çanakkale Kent Konseyi Boreas Kırkyama Çalışma Grubu tarafından düzenlenen Midi Patchwork Sergisi, 24 Ekim 2022 Pazartesi günü kapılarını sanatseverlere açtı.  Yazar ve Sanatçı Evi’nde düzenlenen sergi açılışına Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eşi Hale Gökhan, Belediye Başkan Yardımcıları Rebiye Tura...

Midi Patchwork Sergisi Büyük Beğeni Topladı

Çanakkale Kent Konseyi Boreas Kırkyama Çalışma Grubu tarafından düzenlenen Midi Patchwork Sergisi, 24 Ekim 2022 Pazartesi günü kapılarını sanatseverlere açtı. 

Yazar ve Sanatçı Evi’nde düzenlenen sergi açılışına Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eşi Hale Gökhan, Belediye Başkan Yardımcıları Rebiye Turan Ünüvar ve M. İrfan Mutluay, CHP Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erte ve çok sayıda kentli katıldı. Boreas Kırkyama Çalışma Grubu kolaylaştırıcısı Aysun Aksu’nun açılış konuşmasının ardından katılımcılar sergiyi gezdi. Sergiyi eşi Hale Gökhan ile birlikte ilgi ile gezen Başkan Gökhan, sergilenen kırkyama eserleri ile ilgili bilgi aldı. Boreas Kırkyama Çalışma Grubu katılımcılarının uç uca eklenen kumaş parçalarından oluşturdukları kıymetli eserler, sergiyi gezenlerden büyük beğeni aldı. 

Boreas Kırkyama Çalışma Grubu tarafından düzenlenen Midi Patchwork Sergisi, 31 Ekim 2022 tarihine kadar sanatseverlerin ziyaretine açık olacak. 

Medektif

26 Eki 2022 - 09:34 - Haberler

istanbul haber