Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesinde Farkındalık Semineri Düzenlendi

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) başkanlığı tarafından hazırlanan eylem planı çerçevesinde TUBİM Bilim Kurulunun katkıları ile ‘Üniversite öğrencilerine yönelik uyuşturucu bağımlılığı konusunda koruyucu/önleyici farkındalık çalışmalarının yapılması üniversite/fakülte bazında panel, seminer ve konferanslar...

Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesinde Farkındalık Semineri Düzenlendi

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) başkanlığı tarafından hazırlanan eylem planı çerçevesinde TUBİM Bilim Kurulunun katkıları ile ‘Üniversite öğrencilerine yönelik uyuşturucu bağımlılığı konusunda koruyucu/önleyici farkındalık çalışmalarının yapılması üniversite/fakülte bazında panel, seminer ve konferansların düzenlenmesi, ilgili kurum ve kuruluşlarla üniversite öğrencilerine yönelik bilgilendirici video ve tanıtım filmi vb. hazırlanması’ yönünde hazırlanan Gençlik Modülü sunumu ile ÇAKÜ öğrencileri bilgilendirildi.

Bu bağlamda Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü personeli tarafından Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi öğrencilerine yönelik Gençlik Modülü kapsamında “Farkındalık Semineri Bilgilendirme Çalışması” yapılarak öğrenciler geniş bir şekilde bilgilendirildi.

Medektif

27 Eki 2022 - 14:14 - Haberler

istanbul haber