İşlevsel Özellikleri ve Konforlu Yapıları ile Ön Plana Çıkan Katlanır Sandalye Modelleri

Katlanır sandalyeler, hem yaşam alanlarında hem de dış ortamlarda ve açık havada zaman geçirirken kullanılan, son derece işlevsel mobilyalardır. Kamp yaparken, deniz kenarında vakit geçirirken ya da pikniğe giderken yanınızda taşıyabileceğiniz bu sandalye modelleri ile dilediğiniz yerde ev konforu yaşayabilirsiniz.

Katlanır Sandalye Nedir?

Katlanır sandalye, adından da anlaşılabileceği gibi dilediğiniz zaman katlayıp dilediğiniz zaman açarak sandalye haline getireceğiniz fonksiyonel sandalye çeşitlerine verilen isimdir. Bu sandalyeler, hafif yapıları ve portatif özellikleri ile yaşam alanlarında da kullanılır. Yapımlarında kullanılan malzemelere göre plastik, ahşap ya da kumaş modellere sahip olan katlanır sandalyelerin farklı kullanım alanları mevcuttur. Ahşap katlanır sandalye modelleri genel olarak iç mekanlarda kullanılır. Bu sandalye modelleri özellikle dar alanlarda işlevsel çözümler sunar. Mutfak ya da balkonlarınız fazla geniş değilse bu sandalyeleri kapı arkası ya da masa yanlarında katlanmış bir şekilde tutabilir, kullanacağınız zamanlarda açarak yerden tasarruf edebilirsiniz. Katlanabilir sandalyeler dayanıklı bir yapıya sahiptir. Farklı vücut ağırlıkları taşıyabilen bu sandalye modelleri geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Mavi, yeşil, kırmızı gibi canlı renklerin yanı sıra siyah ve gri gibi soğuk tonlara da sahip olan sandalye modelleri arasından beğeninize en uygun ürünü bulabilirsiniz. Katlanır sandalye modellerinin bazıları kolçaklı bazıları ise kolçaksızdır. Kolçaklı modellerin kolçak kısımlarında matara, bardak ve termos gibi eşyalarınızı koymanızı sağlayan alanlar bulunur. Bu sayede içeceklerinizi sandalyenin kolçak kısmına koyarak sehpa işlevi görmesini sağlayabilirsiniz.

Katlanır Sandalye Modelleri ile Konforu Yanınızda Taşıyın

Doğa severlerin en çok kullandığı outdoor ürünlerden biri olan kamp sandalyesi çeşitleri portatif özellikleri ile ön plana çıkar. Katlanabilir kamp sandalyesi modellerinin sandalyeyi omuzda taşımayı sağlayacak askı ve kılıfları bulunur. Hafif olan ve rahat bir şekilde katlanabilen bu sandalyeler ile gittiğiniz her yere konforunuzu da taşıyabilirsiniz. Eğer sık sık kamp yapıyor, doğada vakit geçirmeyi seviyor ya da yakınlarınız ile pikniğe gidiyorsanız bu sandalye çeşitleri ile gittiğiniz her yerde ev konforunu yakalayabilirsiniz. Yaz aylarında plajda vakit geçirirken de bu sandalyeleri yanınıza alabilir, bu sandalyeleri şezlong olarak kullanabilirsiniz. Katlanabilir sandalye çeşitlerini tek başlarına ya da setler halinde satın alabilirsiniz. Özellikle açık alanda kullanılacak kamp sandalyesi arayışındaysanız birlikte kampa gideceğiniz yakınlarınız için de bu sandalyelerden edinebilir, katlanabilir masa gibi farklı outdoor ürünler ile kullanımınıza uygun bir kamp seti oluşturabilirsiniz. Kamp sandalyelerin üretiminde kullanılan kumaşlar son derece dayanıklıdır. Su geçirmez kumaşlara sahip olan kamp sandalyesi modellerini nemli ve yağmurlu havalarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sandalyelerin gövdelerinde kullanılan metaller de paslanmaz malzemeler kullanılarak üretilmiş olup ortamın neminden etkilenmez.

Katlanır Sandalye Modelleri ve Fiyatları

Katlanır sandalye fiyatları, sandalye modeline, sandalyenin üretiminde kullanılan malzemelere ve sandalye tasarımına göre değişiklik gösterir. Katlanır sandalye tercihinde bulunurken satın alacağınız modeli nerede kullanacağınız seçim yapmanızda belirleyicidir. Outdoor sandalye modelleri ile evlerde kullanılan katlanabilir sandalye modelleri arasında hem fiyat hem de tasarım açısından farklar bulunur. Yaşam alanlarınızda kullanmak için ahşap katlanabilir sandalye modellerini dış ortamlarda kullanmak için ise kamp sandalyelerini tercih edebilirsiniz. Çocukların kullanımına uygun bir şekilde tasarlanmış küçük katlanabilir sandalye modelleri de mevcuttur. Bu sandalyeleri ister çocuk odalarında isterseniz de açık alanlarda kullanabilir, çocuğunuzun dışarıda geçirdiği vakti konforlu bir hale getirebilirsiniz. Kullanım alanınıza ve kişisel beğenilerinize en uygun katlanabilir sandalye modellerine Koçtaş güvencesi ulaşabilirsiniz. Koçtaş’ın geniş ürün yelpazesi arasından seçeceğiniz sandalye modellerini sepetinize ekleyerek anında sipariş verebilirsiniz.

18 Kas 2022 - 18:16 - Yaşam

istanbul haber