Başkan Gökhan, Görevde Yükselen Zabıta Memurlarına Rozetlerini Takdim Etti

Çanakkale Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde zabıta memuru olarak görev yapan ve Görevde Yükselme Sınavında başarılı olan 8 zabıta memuru, 1 Aralık 2022 tarihi itibariyle Zabıta Komiseri olarak atandı. Belediye Meclis Salonunda düzenlenen Görevde Yükselen Zabıta Memurlarına Rozet Takma Törenine ise, Bel...

Başkan Gökhan, Görevde Yükselen Zabıta Memurlarına Rozetlerini Takdim Etti

Çanakkale Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde zabıta memuru olarak görev yapan ve Görevde Yükselme Sınavında başarılı olan 8 zabıta memuru, 1 Aralık 2022 tarihi itibariyle Zabıta Komiseri olarak atandı.

Belediye Meclis Salonunda düzenlenen Görevde Yükselen Zabıta Memurlarına Rozet Takma Törenine ise, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Belediye Başkan Yardımcıları Handan Özyayla Kenar, Rebiye Turan Ünüvar ve M. İrfan Mutluay başta olmak üzere ilgili birim müdürleri ve zabıta memurları katıldı.

Başkan Gökhan törende yaptığı konuşmada, kent huzuru için son derece önemli görev üstlenen memurların, bundan sonra da güler yüz ile mevzuata uygun ve hem belediye hem de kente yakışan bir şekilde görevlerini sürdüreceklerinden şüphe etmediğini kaydetti. Başkan Gökhan, Görevde Yükselme Sınavında başarılı olan zabıta memurlarını tebrik ederek, rozetlerini taktı.

Tören, toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Medektif

02 Ara 2022 - 09:32 - Haberler

istanbul haber