Aytaç Açıkalın Prof. Dr. Tunceli’de Eğitim Yöneticileri ve Öğretmenlerle Buluştu

Aytaç Açıkalın Prof. Dr. ilimiz şube/okul müdürleri ile “Eğitim Yönetiminin İnce ve Sıcak Kenarı: İnsan” ve öğretmenlerimiz ile de “Her Gün Yeniden Öğretmen Olmak” konusunda mesleki paylaşım sohbeti etti. 2 gün süren sohbet programında ilk olarak eğitim yöneticilerimiz ile bir araya gelen Aytaç Açık...

Aytaç Açıkalın Prof. Dr. Tunceli'de Eğitim Yöneticileri ve Öğretmenlerle Buluştu

Aytaç Açıkalın Prof. Dr. ilimiz şube/okul müdürleri ile “Eğitim Yönetiminin İnce ve Sıcak Kenarı: İnsan” ve öğretmenlerimiz ile de “Her Gün Yeniden Öğretmen Olmak” konusunda mesleki paylaşım sohbeti etti.

2 gün süren sohbet programında ilk olarak eğitim yöneticilerimiz ile bir araya gelen Aytaç Açıkalın Prof. Dr. ile “Eğitim Yönetiminin İnce ve Sıcak Kenarı: İnsan” konusunda yöneticilerimiz ile sohbet etti. Yönetimin en önemli faktörünün insan olduğunun belirtildiği sohbete il merkez ve ilçelerimizde görev yapan tüm eğitim yöneticilerimiz katıldı.

Programın son gününde öğretmenler ile “Her Gün Yeniden Öğretmen Olmak” konusunda sohbet eden Aytaç Açıkalın, Tunceli’de bulunmaktan son derece memnun olduğunu söyledi.

Medektif

08 Ara 2022 - 21:58 - Haberler

istanbul haber