Reklamı Kapat

ÇAKÜ 34 Öğrenci ile BTK Akademi Kariyer Zirvesi’22’’ Günlerine Katıldı

Çankırı Karatekin Üniversitesi Siber Güvenlik Topluluğu üyeleri Dr. Öğr. Üyesi Fuat Türk, Arş. Gör. Selim Sürücü ve Arş. Gör. İrem Nur Ecemiş nezaretinde ‘’BTK Akademi Kariyer Zirvesi’22’’ günlerine katıldı. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Akademi tarafından 14-15 Aralık’ta sektörün önd...

ÇAKÜ 34 Öğrenci ile BTK Akademi Kariyer Zirvesi’22’’ Günlerine Katıldı

Çankırı Karatekin Üniversitesi Siber Güvenlik Topluluğu üyeleri Dr. Öğr. Üyesi Fuat Türk, Arş. Gör. Selim Sürücü ve Arş. Gör. İrem Nur Ecemiş nezaretinde ‘’BTK Akademi Kariyer Zirvesi’22’’ günlerine katıldı.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Akademi tarafından 14-15 Aralık’ta sektörün önde gelen isimlerin tecrübe ve bilgi birikimlerini paylaşacağı, 27 konuşmacı ve 9 şirket katkılarıyla Kariyer Zirvesi düzenlendi.

ÇAKÜ Siber Güvenlik Topluluğu 34 öğrenci ile katıldığı Kariyer Zirvesi’nde sektörün önde gelen isimleri ile tanışarak, Aselsan, Havelsan, TEI, Turkcell, Türk Telekom, Trendyol gibi firmalarla görüşerek staj ve iş imkânları hakkında bilgi aldılar.

BTK Akademi’nin Çankırı Karatekin Üniversitesi Siber Güvenlik Topluluğuna tanıdığı fırsat sayesinde öğrenciler gelecekleri için uzman görüşler alarak kendilerine yol haritası çizdi.

Medektif

19 Ara 2022 - 12:34 - Haberler