KAYMEK'te ‘Kat’ı Atölye’ çalışması

KAYMEK, kardeş şehir Mostar’da, lise öğrencileriyle ‘Kat’ı Atölye’ çalışması gerçekleştirdi.Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA) Kayseri B...

KAYMEK, kardeş şehir Mostar’da, lise öğrencileriyle ‘Kat’ı Atölye’ çalışması gerçekleştirdi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Bosna Hersek’in Mostar şehrinde faaliyet gösteren KAYMEK Mostar ve Mostar Yunus Emre Enstitüsü işbirliğinde kurslar, eğitimler ve çeşitli etkinliklerle kardeş şehir protokolü imzalayan iki şehir ve tarihi bağlarla birbirine bağlı iki ülke arasındaki gönül köprülerini güçlendirmeye devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi KAYMEK, Kayseri’de on binlerce insana ulaşan hizmetleri ile takdir toplarken kardeş şehir Mostar’da da düzenlediği kurs ve eğitimlerle Bosnalılardan yoğun ilgi görüyor.

Mostar’da, Mostar Yunus Emre Enstitüsü işbirliği ile KAYMEK Mostar olarak faaliyet gösteren Büyükşehir Belediyesi KAYMEK, Mostar Ekonomi Aşçılık ve Turizm Lisesi’nde eğitim gören öğrencilerle keyifli ve eğlenceli bir ‘kat’ı atölye’ çalışması gerçekleştirdi. Bosnalı öğrenciler sanatla iç içe bir faaliyette öğrenerek eğlenmenin keyfini ve heyecanını yaşadı.

Okul müdürü Sabina Ćosić ve öğrenciler etkinlikten dolayı KAYMEK Mostar ve Yunus Emre Enstitüsü’ne teşekkür etti.

23 Ara 2022 - 10:54 - Gündem

istanbul haber