Sürekli; Konak ve Bayraklı’daydı

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli; “İzmir, hizmet fakirliğinden usandı.” AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, 30 ilçe eş zamanlı ziyaret programları kapsamında Konak ve Bayraklı’da sahaya indi. İlçe Başkanlıklarında ana kademe, kadın ve gençlik kollarıyla toplantılar gerçekleştirer...

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli;

“İzmir, hizmet fakirliğinden usandı.”

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, 30 ilçe eş zamanlı ziyaret programları kapsamında Konak ve Bayraklı’da sahaya indi. İlçe Başkanlıklarında ana kademe, kadın ve gençlik kollarıyla toplantılar gerçekleştirerek teşkilat çalışmalarını ve ilçelerin yerel sorunlarını masaya yatıran Sürekli, yaptığı değerlendirmede; “İzmir halkı, yerel hizmetler noktasında bu dönemki kadar muzdarip olmadı. Hiçbir eserleri olmadığı gibi, yıllardır alt yapıdan kentsel dönüşüme, trafik sorununa kadar bir neşter vuramadılar. Her gittiğimiz yerde, hemşerilerimizin hizmet fakirliğinden usandığına şahit oluyoruz. Biz, merkezi idare olarak yaptıklarımızı anlatmaya devam edeceğiz. Beceremedikleri ne varsa ‘bıraksınlar, biz yapalım’ demeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Şehir Hastanesi’nde geri sayım…

Yaptığı toplantılarda, 3 kademenin çalışmalarıyla ilgili bilgi alan İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, hepsinden İzmir ve ilçelerine yaptıkları yatırımlar ve projeleri ile ilgili halkı eksiksiz bilgilendirmelerini istedi. Sürekli; “CHP’li Büyükşehir Belediyesi, sadece laf üretirken, biz durmuyor çalışıyoruz. Onlar. Bayraklı dâhil tüm İzmir’de kentsel dönüşüm sorununu ıslık çalarak geçiştirirken, biz deprem konutlarını bir yıl dolmadan hayata geçirdik. Bir apartmanlık dönüşümle, kurduk dedikleri ama ne işe yarayacağı ne kadar hukuka uygun olduğu tartışılır bir kooperatif aracılığıyla dönüşüm yapacaklarmış! Çok açık ki, dertleri başka ve zaman kazanmaya çalışıyorlar. İzmirlileri avutmaya, uyutmaya çalışıyorlar. Onlar, reklamlı işlerle uğraşırken, depremde evleri yıkılan ve ağır hasar gören vatandaşlarımız için planlanan 5 bine yakın konutu 2 yılda tamamladık. Şehir Hastanesi gibi dev bir sağlık projesini şehre kazandırmak için gün sayıyoruz. Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle Şubat ayında açılışını yapmayı planladığımız, 6 bina, 2 bin 60 yatak kapasitesi ile 6 bin kişiyi istihdam edecek dev bir sağlık kampüsünü açıyoruz. Bunlar, rüyalarında dahi yapamayacakları icraatlar.  Onlar, açtıkları çukurları kapatamaz, özel gün konserlerinden öteye gidemezken; biz, Mart ayında İzmir’in en kapsamlı Kültür Merkezi’ni hayata geçiriyoruz. Dünya ve ülkemiz festivallerini İzmir’e taşımayı planlıyoruz. CHP’li yerel idare, tek tutundukları ve onu dahi beceremedikleri kültür ve sanat etkinliklerini siyasetlerine kalkan yaparken, biz tüm İzmirlilerin yararlanabileceği eserlerle ortaya çıkıyoruz.” diye konuştu.

Yeni katılımlarla saha çalışmalarına devam…

Konak ve Bayraklı İlçe Teşkilatlarının yeni üye katılımları noktasında başarılı bir çizgi yakaladıklarını, yeni AK Gönüllülerle sahada çok daha verimli bir çalışma yürüttüklerini belirten Başkan Sürekli, şunları söyledi; “Saha çalışmalarımızda, online platformlarımız aracılığı ile aramıza katılan kardeşlerimiz gösterdi ki; AK Parti’den başkası çare değildir. Türkiye kazanımları, ancak AK Parti ile korunur ve ileriye taşınır. Güven ve istikrarın tek adresi AK Parti’dir. Türkiye Yüzyılı’nı inşa edebilecek tek adres AK Parti’dir. Bugün eğer rekor düzeyde yeni üyeliklerle yolumuza devam ediyorsak, bu teşkilatlarımızın emek ve çabasının da sonucudur. Bu bilinç ve söylemle sahada olmaya devam. 2023, daha hızlı ekonomik büyümenin, daha geniş bir sosyal ve kültürel birleşmenin yılı olacak. Bunu hep birlikte başaracağız. Ancak, önce Cumhurbaşkanımızı İzmir’de, 15 seçimin en yüksek oyuyla yeniden seçtireceğiz. Milletimiz; topyekûn yalan ve dolanlarıyla bize saldıranlara, arkalarına küresel çeteleri alarak milli ve manevi değerlerimizi parçalamaya kalkanlara cevabını sandıkta verecek. Bu hep böyle oldu. 2023 sandığında da olacak.”

Medektif

25 Ara 2022 - 14:26 - Haberler

istanbul haber