Sinop Üniversitesi: 2022 Yılı Kalite Yönetim Süreçleri Değerlendirildi

Üniversitemiz Kalite Politikası kapsamında yıl boyu düzenlenen faaliyetlere ilişkin Rektör Yardımcımız ve Kalite Yönetim Temsilcisi Prof. Dr. Sayın Hülya TURAN başkanlığında bir araya gelen Kalite Yönetim Birimi değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda; tüm birimlerimizde gerçekleştirilen...

Üniversitemiz Kalite Politikası kapsamında yıl boyu düzenlenen faaliyetlere ilişkin Rektör Yardımcımız ve Kalite Yönetim Temsilcisi Prof. Dr. Sayın Hülya TURAN başkanlığında bir araya gelen Kalite Yönetim Birimi değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıda; tüm birimlerimizde gerçekleştirilen ve takip tetkiklerinin ardından 29 Aralık 2022 tarihi itibariyle tamamlanan iç tetkik süreci değerlendirdi. Güncellenen Proses/Faaliyet Planı izleme ölçütlerine yönelik hazırlanan kılavuz görüşüldü.

Üniversitemiz Bilgi İşlem Daire Başkanlığı personelinin de dahil olduğu toplantıda, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından geliştirilen ve iç tetkik sürecinde ilk kez kullanılan Sinop Üniversitesi Elektronik Raporlama Bilgi Sistemi (SERBİS) yazılımına eklenecek yeni modüller istişare edildi.

Kalite süreçleri ile ilgili bilgilendirme için Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN’ın da davet edildiği toplantıda Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hülya TURAN tarafından yapılan faaliyetler aktarıldı.

Toplantıda Üniversitemiz web sayfasında yapılacak revizyonlar da görüşüldü.

Medektif

30 Ara 2022 - 20:24 - Haberler

istanbul haber