Reklamı Kapat

TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILISI TANJU ÖZCAN

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan başarısıyla anketlerde zirveyi kimselere bırakmıyor. SONAR araştırma şirketinin son anketinde Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan Türkiye’nin en Başarılı İl Belediye Başkanı seçildi. Özcan hafta içi de ORC araştıra şirketinin anketinde Türkiye’nin en başarılı 2’nci İl...

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan başarısıyla anketlerde zirveyi kimselere bırakmıyor. SONAR araştırma şirketinin son anketinde Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan Türkiye’nin en Başarılı İl Belediye Başkanı seçildi. Özcan hafta içi de ORC araştıra şirketinin anketinde Türkiye’nin en başarılı 2’nci İl Belediye Başkanı seçilmişti. 2023’e sayılı günler kala yılın son anket sonuçları kamuoyu ile paylaşılıyor.

ZİRVEDE BİR BOLULU

SONAR araştırma şirketi, 2022’nin en başarılı İl Belediye Başkanları anketinin sonuçları açıkladı. Ankette Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yüzde 59,8 oy oranıyla Türkiye’nin en başarı İl Belediye Başkanı oldu. Hafta içi ORC araştırma şirketi tarafından da Türkiye’nin en başarılı 2’nci İl Belediye Başkanı seçilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, bu anketlerle başarısını üst üste iki kez taçlandırmış oldu.

Medektif

31 Ara 2022 - 03:32 - Haberler

istanbul haber