Ahi Evran Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti

Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak ve beraberindekiler, Ahi Evran Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. 23 Ocak 2023 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete Ahi Evran Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt da eşlik etti. Kırşehir Ahi Evran Üniver...

Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak ve beraberindekiler, Ahi Evran Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. 23 Ocak 2023 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete Ahi Evran Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt da eşlik etti.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin ilimiz için çok önemli bir eğitim kurumu olduğunu söyleyen Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, üniversitemizin projeleri ve çalışmalarının ilimizin kalkınmasına katkı sağladığını söyledi. Rektör Karakaya ve yönetiminin başarılı çalışmaları sayesinde üniversitemizin önemli bir yere geldiğini anlatan Başkan Çolak, Ahi Evran Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

Göreve geldiği günden bu yana üniversitemizin gelişimi ve ilimizin kalkınması adına sürekli çalıştıklarını ve paydaş ilişkilerine önem verdiklerini anlatan Rektör Karakaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak ve beraberindekilere teşekkür etti. 

Medektif

25 Oca 2023 - 04:32 - Haberler

istanbul haber