Reklamı Kapat

Beylikdüzü'nde kış festivali sona erdi

Beylikdüzü’nde yeni yıl heyecanı Beylikdüzü Kış Festivali’nde yaşandı. Beylikdüzü Belediyesi tarafından ışıklar ve süslemelerle d

Beylikdüzü’nde yeni yıl heyecanı Beylikdüzü Kış Festivali’nde yaşandı. Beylikdüzü Belediyesi tarafından ışıklar ve süslemelerle donatılan festival alanı, 11 gün boyunca birbirinden keyifli etkinliklere ev sahipliği yaptı.

İSTANBUL - İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinin birçok noktasını renkli ve ışıltılı süslemelerle donatan yerel belediye, bir kez daha yeni yıl coşkusunu Yaşam Vadisi’ne taşıdı.

Yaşam Vadisi 1. Etap içerisinde ışıklar ve süslemelerle donatılan Beylikdüzü Kış Festival alanı ilçe halkının ilgi odağı oldu.

Beylikdüzü'nde kış festivali sona erdi

Buz pisti, hediyelik ürünler ve yiyecek-içecek stantlarının da yer aldığı festival oldukça renkli görüntülere sahne oldu.
Festivalin son gününde alanı ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, yeni yılın tüm güzelliklerinin Beylikdüzü’ne ve ülkeye huzur getirmesini diledi. Başkan Çalık, “Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına yakışır etkinlikleri Beylikdüzü’nde buluşturmaya, Beylikdüzü’nde hayatı iyileştirmeye ve güzelleştirmeye devam ediyoruz. 2024’ün memlekete ülkemize ve güzel İstanbul’umuza uğurlu gelmesini arzu ediyoruz” şeklinde konuştu.

Beylikdüzü Kış Festival alanının Yaşam Vadisi’nin önemli bir noktasında kurulduğunu belirten Başkan Çalık, sevgi tohumlarını ekmeye ve Beylikdüzü’nde güzellikleri çoğaltmaya devam ederek, Beylikdüzü’nü en güzel haliyle 2024 yılına hazırlamak istiyoruz ve bu kente hizmet etmeye devam edeceklerinin sözünü verdi.

Beylikdüzü'nde kış festivali sona erdi

31 Ara 2023 - 17:40 - Yaşam