Alastyr Türkiye’nin En Çok Tavsiye Edilen Hosting Firması

Alastry Hosting, bir web sitesinin tüm dosyalarının barındırıldığı ve internetteki kullanıcıların, sitenize ulaşmak için gerekli internet ve network altyapısının sağlandığı web barındırma hizmetidir.

Alastyr indirim Hosting servisleri, son teknoloji donanımlara ve tamamı yedekli network cihazlarına sahip veri merkezlerinde yer alan sunucular üzerinden sağlanır. Bu sunucular tıp ki kişisel bilgisayarlar gibi aynı çalışma mantığına sahip olup, donanım olarak çok daha profesyonel özelliklerdedir.

Türkiye’de hosting hizmeti veren pek çok hosting firması mevcuttur. Bu hosting firmaları arasında, hem sektör tecrübesi hem müşteri sayısı hem de teknoloji altyapısı olarak önde gelen firmalarından biri de Alastyr’dır. Yaklaşık 20 yıldır Türkiye hosting sektöründe yer alan Alastyr Hosting, onbinlerce bireysel ve kurumsal müşteriye domain, hosting, bulut sunucu, fiziksel sunucu ve diğer barındırma servisleri ile ilgili hizmet vermektedir.

Merkezi İzmir’de yer alan Alastyr hosting firması, özellikle son birkaç yılda yaptığı altyapı yatırımları ile sektördeki konumu daha da güçlendirmeyi başardır. Kendi datacenter’ını kuran Alastyr, tamamı yedekli internet altyapısı, enerji ve iklimlendirme teknolojileri ile hem sağlamış olduğu hizmet kalitesini daha da arttırdı, hem de veri merkezi operasyonlarında dışa bağımlılığı sıfıra indirdi.

Yaklaşık 300m2 bir alanda 50+ kabin ile kurulan Alastyr veri merkezi, 1500+ sunucu kapasitesi ile sektörde bu teknolojiye sahip birkaç hosting firmasından biri konuma geldi. Tamamen kendi sunucuları üzerinden servis sağlayan Alastyr, altyapı ve donanımsal değişiklikler ya da güncellemeler tarafında da aksiyon hızını artırmayı başardı.

Alastyr veri merkezi ile web hosting, bulut sunucu, dedicated server, colocation, kabin kiralama ve diğer veri merkezi servisleri ile siz de projelerinizi yayına alabilirsiniz. Alastyr bulut sunucu, VPS, VDS ve dedicated server kiralama servisleri, ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanmış son teknoloji donanımlar ve üst seviye güvenlik optimizasyonlarına sahiptir.

Sunucu çeşitliliğinin yanı sıra, projeye özel sunucu yapılandırması ile tam da ihtiyacınız olan kaynaklara sahip olur ve bu sayede en iyi fiyat/performansı elde etmiş olursunuz. Alastyr kiralık sunucu servisleri ile başlangıç seviyesi web projelerinden dünya çapında erişim gerektiren ve geniş kaynak ihtiyacı olan projelere kadar tüm ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz.

Türkiye’nin En Çok Tavsiye Edilen Hosting Firması

Bir ürün ya da hizmeti satın almadan önce, ilk olarak ürün özellikleri, firmanın güvenilirliğine ve en önemlisi de kullanıcı yorumlarına bakarız. Tüm bunlar satış kararı almamızda bize referans olan en önemli unsurlar olarak öne çıkmaktadır. Hosting servislerinde de firma ve servisleri hakkında yapılan yorumlar çok önemlidir.

Alastyr, vermiş olduğu satış öncesi ve sonrası hizmet kalitesi ile Türkiye hosting sektöründe en çok tavsiye edilen hosting firmalarının başında gelmektedir. Forumlarda, sosyal medyada, sözlüklerde ve bireysel blog sitelerinde binlerce kullanıcı Alastyr’ı tavsiye eden yorumlarda bulunmuştur. Hosting performansı, kesintisiz ve güvenilir hizmet vermesi, 7/24 destek hizmeti kullanıcılar tarafından tavsiye nedenlerinin başında gelmektedir.

Alastyr Hosting Özellikleri Nelerdir?

Hosting paketleri disk, trafik, e-posta, site barındırma, RAM ve subdomain başta olmak üzere pek çok özelliğe sahiptir. Hosting ücretleri, bu özelliklere göre belirlenmeli ve projenin altyapısına en uygun hosting paketi seçilmelidir. Bu şekilde web projesinin devamlılığı, güvenliği ve performansı en üst seviyede karşılanmış olur. Web hosting almak için projenizin ihtiyaçlarını belirlemeniz gerekmektedir.

CPU: Hosting hizmetinin paylaşımlı sunucu üzerinde sahip olduğu işlemci kaynağıdır. CPU özelliği genellikle hosting paketlerinde 1 Core ila 4 Core arasında değişiklik gösterir. Sitenizin trafiğine göre CPU ihtiyacı değişmektedir.

RAM: Proje performansına doğrudan etki eden RAM, sitenizde gerçekleşen işlemlerin sunucu üzerinden en hızlı şekilde gerçekleşmesini sağlar. Hosting paketlerinde

DISK: Disk alanı, sitenizin dosyalarının boyutuna göre değişmektedir. Pek çok hosting paketinde mevcut olan sınırsız disk alanı en geniş dosya büyüklüğüne sahip sitelerinizi bile sorunsuzca yayınlayabilirsiniz.

Site Barındırma: Bir hosting paketinde kaç adet web sitesi yayınlayabileceğinizi belirten özelliktir. Alastyr hosting paketleri ihtiyaçlarına özel olarak optimize edilmiştir ve farklı site barındırma adetlerine sahiptir.

Subdomain: Alt alan adı olarak tanımlanır. Kayıtlı domain altında oluşturulan ve subdomain.ana domain.com şeklinde oluşan alan adlarıdır. Subdomain her hosting paketinde farklı sayıda açılabilmektedir.

Satın Al

21 Ara 2020 - 16:46 Ankara- Nedir