Ahmet Nur Çebi: “Biz şampiyon olacağız”

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Beşiktaş’ın sezonu şampiyon bitireceğini söyleyen Çebi, “Biz 3 puan öndeyiz ama 6 puan geride olan takım avantajlıymış gibi algı oluşturuluyor. Herkes haddini bilsin, tepkimiz çok sert olur, bu algıcıları ciddiye almayın” dedi. Başkan Çebi, golcü futbolu Vincent Aboubakar’ın önümüzdeki sezon da Beşiktaş forması giyeceğini açıkladı.

Video için play'e tıklayın

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Çebi, özellikle takım 3 puan öndeyken, algı oluşturulmaya çalışıldığını belirterek, “Bunları dikkate almayın, biz şampiyon olacağız” dedi. Basın toplantısına yöneticilerle birlikte katılan Başkan Çebi, Aboubakar’ın da önümüzdeki sezon Beşiktaş forması giyeceğini ifade etti.

“6 puan geride olanın şampiyon olma ihtimali konuşuluyor”

Son 2 haftada yaşanan puan kayıpları sonrasında Beşiktaş’ın şampiyonluk yarışında geriye düştüğü iddialarında art niyet aradığını belirterek sözlerine başlayan Ahmet Nur Çebi, “3 puan öndeyken tereddüt varmış gibi algı oluşturanlar, 6 puan geride olanların ‘Şampiyon biz olacağız’ söylemlerine neden gereken tepkiyi vermiyorlar? 6 puan geride olanların şampiyon olma ihtimali olduğu konuşulurken, en yakın rakibimizden 3 puan üstte olmamızın, büyük bir avantaj olduğunun görmemezlikten gelinmesine şaşırıyorum. Ben ve arkadaşlarım, şerefli şampiyonluklar kovalayan bir ekibiz. Bundan hiçbir şekilde yolumuzu değiştirmeyeceğiz. Şampiyonluklar ekip ve takım işidir. Yöneticilerim, teknik kadrom, hocam ve futbolcularımla birlikte biz inandık, bütün camianın da inanmasını istiyorum. En ufak tereddütleri olmasın. 13. sıradayken de şampiyonuz diyordum, şimdi de diyorum, şampiyon yine biziz. Onurlu ve şerefli şampiyonluk kovalayan Beşiktaş, sezon sonunda bunu yaşayacaktır. Ligin bitimine daha 6 hafta var. Puan kaybettiğimiz maçlarda, düşme hattında olan takımlar da vardı. Bunların verdiği mücadeleyi, daha sonra rakiplerimiz karşısında da vereceklerinden şüphem yok. Puan kaybı yaşadığımız düşme hattındaki rakiplerin oynadığı muhteşem oyunu, rakipler karşısında da yapacağından şüphem yok. Bu da Beşiktaş’ın şampiyon olması konusunda hesaba kattığım bir kurgudur. Özellikle medyada bazı yorumcuların ‘Beşiktaş kötü oynuyor, şampiyonluğu eliyle verdi’ algılarından vazgeçmelerini talep ediyorum. Bu bizim camiamıza zarar vermek için yapılıyor ama camiamızın da bu kişileri ciddiye almamasını istiyorum. Bunların arkasında başka hesap kitaplar var. Çok konuşmakla icraatta başarılı olunmuyor. Ben ve yöneticilerim konuşmayarak ya da az konuşarak, Beşiktaş’ın ihtiyacı olan her türlü savunmayı ve mücadeleyi vermeye devam edecekler. Az konuşmamız ve yaptıklarımızı söylemememiz, bunları yapmadığımız anlamına gelmez. Beşiktaş’ın menfaatini korumak için her türlü mücadeleyi fazlasıyla yapıyoruz. Camiamızın tereddüt içinde olmamasını istiyorum” ifadelerini kullandı.

“Düşme hattındaki takımlar, rakiplerimize karşı da bizim maçlardaki gibi istekle oynayacaktır”

TFF ve MHK hakkında konuşarak açıklamalarını sürdüren Çebi, “TFF ve MHK’nin birilerini şampiyon yapmak için hesap içinde olduğunu düşünmüyorum. Ancak hakemin kötüsüne kötü, iyisine de iyi deriz. Hakemlerin hatalarının söylenmesi, TFF ve MHK üzerinde şüphelerimiz olduğu anlamına gelmez. Ama bunu hissettiğimiz anda da gereğini yaparız. İlginç bir sezon geçiriyoruz. Pandemi süreci yaşıyoruz. Oldukça sıkıntılı bir süreç. 21 takıma çıktık, fazla maç oynuyoruz. Tüm bunları alt alta yazdığımız zaman, maçlara dönüp baktığımız zaman, muhteşem oyunlar izlediğimiz ve muhteşem gollerin atıldığı birçok maç var. Düşme hattında olan takımların can havliyle şampiyonluğa oynayan takımlardan puan aldığını görüyoruz. Geçen sene şampiyon olan Başakşehir, düşme hattında yer alıyor ve son oynadığı oyuna bakıyoruz. İlginç gelişmeler. Düşme hattında çok fazla takım olması, şampiyonluğa giden takımları zorlayacaktır. Bunlardan başarılı olanlar ligde kalacaktır. Bu takımlarla mücadele ederken başarılı olan ekip de şampiyon olacaktır. Diğer kulüplerin yöneticilerine seslenmek istiyorum. Eski alışkanlıklarınızı bu lige bulaştırmayın. Futbolcu kardeşlerime de şunu söylemek istiyorum, kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyi başkasına yapmayın. Atatürk’ün söylediği gibi, futbolcunun zeki ve çalışkan olanı önemli, ahlaklı olanı çok önemli. Meslektaşlarınızın emeklerine değer verdiğinizi göstermenizi rica ediyorum. Medyada bazı Beşiktaşlıların, Beşiktaş’a zarar vereceği söylemlerden vazgeçmelerini talep ediyorum. Beşiktaş büyük bir kulüptür, bu tür söylemlerle yıpratılmaya çalışmasının değer görmeyeceğini kendilerinin de görmesini rica ediyorum” diye konuştu.

“Bu takım için küme düşer diyenler oldu”

Ligde 3 puan önde ve lider olduklarını vurgulayan Ahmet Nur Çebi, “Sezon açıldığında küme düşeceğimizi bile söyleyenler oldu. Ama ben kesinlikle bu konuda fikrimi en baştan beyan ettim. Çünkü ben inanıyordum, arkadaşlarımın inandığına inanıyordum, hocamızın takıma olumlu yansıdığını biliyordum, futbolcularıma güveniyordum. Dolayısıyla baştan bunu söyledim. Şu anda Beşiktaş’a zarar vermek adına yapılan bir algı operasyonu vardır. Hangi takım 3 puan önde olsaydı, bizim dışımızdakileri şampiyon ilan etmişlerdi. Ama olsun biz bekleriz ve 6 hafta sonra onlara da bunu söyletmeyi biliriz” dedi.

“İlginç bir durum, Türk futbolunda alışılagelmiş bir durum değil”

Başakşehir’le olan sözleşmesi dün feshedilen Demba Ba hakkındaki düşüncelerini dile getiren Çebi, “Demba Ba benim iyi tanıdığım ve Beşiktaş’a transferinde emeği olan birisiyim. Çok başarılı bir oyuncu. Dünkü olay beni şaşırtmıştır, ne olduğunu bilmiyorum ama bir şey varsa umarım Demba Ba, fermuarını açar ve söyleyeceğini söyler. İlginç bir durum, Türk futbolunda alışılagelmiş bir durum değil. Eğer bir şey yoksa da bunu söylemesi lazım, camiaların zan altında kalmaması lazım” diyerek devam etti.

“Aboubakar seneye de burada olacak”

Aboubakar’ın kadrodaki durumuyla ilgili açıklama yapan Başan Çebi, “Beni rahatsız eden bir konuydu ama futbolunun yıpranmaması adına açıklama yapmamıştım. Aboubakar son derece naif, kafasında art niyet olmayan bir oyuncu. Kendisinin kontratını ben yaptım ve Beşiktaş camiasının bana ne kadar güvendiğini biliyorum. Aboubakar bizim futbolcumuzdur, önümüzdeki sene burada devam edecektir. Opsiyon varsa bu opsiyon hakkı da Beşiktaş’ındır. Aboubakar’ın hakkının yendiğini gördüğümüz anda da bunu telafi edecek birisiyim. Aboubakar, Beşiktaş istediği takdirde seneye burada olacaktır. Beşiktaş koca bir takımdır. Aboubakar’lı ya da Aboubakar’sız da şampiyon oluruz. Aboubakar bizim için çok kıymetlidir ve Beşiktaş istediği takdirde seneye de burada olacaktır. Son 6 hafta öncesinde futbolcuları yıpratan davranışlardan kaçınılmasını istiyorum. Herkes haddini bilsin, tepkimiz çok sert olur. Beşiktaş şampiyonluğa giderken oynanan oyunlardan uzak dursunlar” dedi.

“Beşiktaş’ın futbolcusuna bugün 1 aylık dahi borcu yoktur”

Kulüpler Birliği Başkanı olarak çözmeye çalıştığı sorunların, Beşiktaş’ın sorunları olduğunu da aktaran Çebi, “Beşiktaş’a ayırdığım zamandan hiçbir şekilde çalıp, orada vakit geçirmiyorum. Ailemden ve uykumdan yaptığım fedakarlığı oraya yansıtıyorum. Ayrıca Beşiktaş Başkanı, bütün kulüplerin isteğiyle o koltuğa oturuyorsa, bunun bir gurur kaynağı olması lazım. Covid olmama karşın ne kadar çalıştığımı herkesin görmesi gerekiyor. Herkes evinde otururken, biz çalışmaya devam ediyoruz. Hiçbir yerden bir şey bulamayınca bunları konuşanlar da oluyor. Şu anda Beşiktaş’ın son 10 yıldır futbolcusuna, teknik kadrosuna borçlu olduğu süre 4-6 aydan aşağı değilken, şu anda 1 ay bile borcu olmadan devam ediyor. Takdiri Beşiktaşlılara bırakıyorum. Beşiktaş’ın futbolcusuna bugün 1 aylık dahi borcu yoktur. Kulüpler Birliği’nde göreve gelen kadar 2-3 aylık bir borcumuz vardı oyunculara. Ama artık borcumuz yok, demek ki daha çok vakit ayırıyoruz” açıklamasında bulundu.

“TFF, stadına iyi bakana her sene ödül versin”

Bankalar konsorsiyumu ile yapılan sözleşmede büyük emekleri olduğunu ifade eden Başkan Ahmet Nur Çebi, “Cumhurbaşkanına çok teşekkür ederiz. Türk futbolunun önü tıkanmıştı ve önünü açtı. Ancak bu sözleşmenin bize sadece nefes aldırdığını ve daha çok dikkat etmemiz gerektiğini söylemek zorundayım. Artık eskisi gibi har vurup harman savurmak söz konusu olmayacak. Bu sözleşme yapılırken bizim önümüze koyulan şartlarla biz de kulüplerimizi düzgün yönetiriz. Avrupa Süper Ligi’ne çok çabuk bir tepki verdik. UEFA köklü bir kurumdur ve bugüne kadar başarıyla getirmişlerdir. Ancak futbolun içinde rakipler yokken, 10 takımla pastayı bölüşmeyi doğru bulmuyoruz. Bu uygulamada çok şükür kendileri de geri adım atmıştır. Bir daha olacağını sanmıyorum. Ama pandemi döneminde futbolcuları haklı görürken, kulüpleri haksız gören uygulamalara devam edilmemesi gerektiğini de UEFA’ya iletmek istiyorum” diye konuştu. 4 büyük takım içinde yalnızca Beşiktaş’ın Türkiye Kupası’nda kaldığını hatırlatan Çebi, “Bu da başarılı olduğumuzun bir diğer ispatı. Gelir ve gideri dengeleyerek biraz eziyet çekeceksiniz ekonomi anlamında. Ama başarı sadece parayla olmuyor. Biz bunu parasız da başaracağız. Konu sadece para verip futbolcu almak değil, konu onları oynatmak. Ayrıca genç çocuklarımıza da güvendik. Bizim başkanlarımızın futbolcu yetiştirmeyi bilmesi gerekir. Erzurum maçında Cenk Tosun’un sezonu kapatması sonucunda Beşiktaş, Cenk Tosun ve milli takım zarar gördü. TFF Başkanı’na öneride bulunmak istiyorum. Her sene en iyi bakımı yapılmış olan stada ödül verilsin ve bir sonraki sene, stat gideri TFF tarafından karşılansın ki, statlar bakımsız kalmasın. Cenk Tosun’u kaybettikten sonra Aboubakar’ın sakatlanması, takımda sıkıntılara sebep vermiştir. Ama Beşiktaş, bu futbolculardan ibaret değil, diğer oyuncularımız da onların yokluğunu aratmayacak güçteler” şeklinde konuştu.

“Şampiyon biz olacağız”

Aboubakar dahil Rosier ve Ghezzal’ın da takımda kalmak istediğini ancak henüz nokta koyulan bir durum olmadığını ifade eden Ahmet Nur Çebi, şampiyonluk yolunda ise sonuna kadar mücadelelerine devam edeceklerini aktardı. Fikstür yoğunluğuyla ilgili bu hafta başvuruları olduğunu ancak bundan sonra başvuru yapmayacaklarını aktaran Çebi, “Fikstürün sonuna doğru her takım sıkıntı yaşıyor. Biz kendimize bir ayrıcalık talep etmiyoruz, biz Beşiktaş’ız. Bir maçın ertelendiği anda, diğerlerinin de etkilendiğini görüyoruz. Bu hafta bunu yaptık ve sağ olsun TFF bunu yaptı. Ancak sezon bitene kadar değişiklik olacağını tahmin etmiyorum. Ben MHK ve TFF’nin, bir takımın başarılı olması konusunda taraf olduğu konusuna inanmıyorum. Ama hakemlerin hata yapanını da, yapmayanını da söylüyoruz. Ben kurum ve kurulları ayrı yere koydum. Hakemlerin hatalarını hoş görmemiz tabii ki mümkün değil. Bu konularda en çok mağdur olan takım Beşiktaş’tır. Bu konuda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz ve mücadelemizi vermeye devam edeceğiz” dedi. Şampiyonluk konusunda erken konuşmamak gerektiğini daha önce söylediklerini de sözlerine ekleyen Çebi, “Bakın son 2 haftadaki algılardan dolayı neler söylemeye başladık. Bundan imtina ederken, söylemekten çekinirken artık ben de söylüyorum, şampiyon biziz. Diğer takımların motivasyonu umarım, Beşiktaş’ın iyi futbol oynamasından kaynaklanıyordur. Tüm futbolcuların meslektaşlarının emeklerine saygı göstermesi gerektiğini de bu nedenle ifade ettim. Umarım düşme hattında yer alan ve bizimle dişe diş mücadele eden rakiplerimizin, diğer rakiplerimiz karşısında da aynı istek ve coşku ile oynamasını bekliyorum ve temenni ediyorum” değerlendirmede bulundu.

“Cenk ‘Ben geldim’ derse, kapı her zaman açık”

Altyapıda pandemi nedeniyle sıkıntılar yaşanıldığına dikkat çeken Başkan Çebi, “Altyapıda Mehmet Ekşi hocamız işin başında ama pandemi bizi bu konuda çok olumsuz etkiledi. Turnuvalar ve organizasyonlar tam olarak uygulanmıyor. Sadece 19 yaş grubu mücadele edebiliyor. Diğer yaş gruplarında çalışamama durumu var. Bazen pandemiyi hep beraber unutuyoruz. Bu zararı ileride Türk futbolunda istesek de istemesek de yaşayacağız” dedi. Larin ve Cenk Tosun konusunda da konuşan Ahmet Nur Çebi, “Larin benim çok sevdiğim bir futbolcu. Saygılı ve fedakar bir çocuk. Bu sezondan önce kiraya verildiği yerde neredeyse üstüne bir de para verilmiş. Ancak biz onu kucakladık, imkan verdik ve bu konuda hocamıza da teşekkür ediyorum. Larin için teklif geliyor, gelecektir. Başkaları için de gelecektir. Ama buradan net söylüyorum, sezon bitene kadar hiçbir futbolcumla ilgili talepleri yanıtlamam. Cenk zannedersem önümüzdeki sezonun ilk yarısına kadar kendisini ancak toparlayacaktır. Everton konusunda nasıl bir tasarruf olacaktır bunu da bilmiyorum. Ama bildiğim tek şey, Cenk ne zaman kapıyı çalıp ‘Ben geldim’ derse, bu kapı sonuna kadar kendisine açıktır” diye konuştu.

“Başkanlık yarışında tek rakibim Atiba olur”

Atiba’nın Beşiktaş’taki geleceğiyle ilgili soruyu yanıtlayan Ahmet Nur Çebi, “Atiba’yı herhalde genel kurul üyesi yapacağız. Belki başkanlığa doğru yürür. Zaten bir tek Atiba bize rakip olabilir” diye konuştu. Son olarak rakiplerin puan kaybı yaşayacağını düşündüğünü ve bu durumda kendilerinin erken şampiyonluk ilan etme şanslarının da olabileceğini söyleyen Başkan Çebi, “Erken şampiyonluk gelebilirdi, yine olma ihtimali var. Rakiplerimizin oynayacağı maçlar var. O maçlarda rakiplerinin iyi oynaması ve bizim de iyi futbolumuzla tekrar geriye dönmemizle erken bir şampiyonluk da ilan edebiliriz. Ama olsun, geç olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

# türkiye haber iş sendikası, türkiye haberi, bbc türkiye haberi, türkiye haberi son dakika, türkiye haberi bugün, yunanistan türkiye haberi, nyt türkiye haberi, türkiye sondakika haberi, türkiye haber ajansı, türkiye bayan haber spikerleri, türkiye haber ajansları, türkiye haber siteleri, türkiye haber merkezi, türkiye haber sunucuları, türkiye af haberleri, türkiye a haber, türkiye aşı haberi, a haber türkiye nin dış borcu yoktur, türkiye ana haber, türkiye haber bülteni, turkiye haberleri azerbaycan, bugün türkiye haberleri, a haber türkiye dış borcu olmayan tek ülke, türkiye haber ajansları listesi, a haber türkiye atağa kalktı, a haber turkiye yunanistan, a haber türkiye canli, türkiye askeri haberler, türkiye battı haberi, türkiye'deki haber ajansları listesi, türkiye haberleri deprem, türkiye eğitim haberleri, türkiye haberleri ekonomi, türkiye borsa haberleri, türkiye haberleri göster, türkiye battı haberi yok, türkiye faiz haberleri, hp türkiye, türkiye haber indeksi, turkiye haber kanallari canli, türkiye haberi.com, türkiye enerji haberleri, türkiye haberleri çoçuk istismarı, türkiye doğalgaz haberi, türkiye'den haberler, türkiye haber ler, türkiye çığ haberi, türkiye'de haberler, türkiye önemli haberler, turkiye haber canli yayin, türkiye haberleri idlib, turkiye haberleri haberturk, turkiye feto haberleri, türkiye haberleri izle, türkiye haber pazarcılar, türkiye futbol haberleri, türkiye haber fox, turkiye darbe haberi, türkiye haberleri dinlemek istiyorum, turkiye haberleri dunyada, turkiye haberler cumhuriyet, türkiye haberleri gündem, türkiye haber iş sendikası ankara misafirhanesi, türkiye şirket haberleri, türkiye ekonomi haberleri güncel, türkiye haberleri elazığ, türkiye lojistik haberleri, türkiye çevre haberleri, turkiye rum haberleri, son dakika bakanlar, türkiye haberleri canlı, türkiye haber facebook, türkiye hakkında haberler, türkiye gazetesi haberleri oku, türkiye haber kanalları reyting sıralaması, türkiye fransa haberleri, türkiye haberleri en son, turkiye haberleri canli izle. trt, türkiye iran haberleri, türkiye haber grubu, turkiye haber magazin, son dakika corona, türkiye flaş haberler, türkiye finans haberleri, türkiye haberler i, turkiye bugunku haberler, türkiye narkotik haberleri, o ses türkiye ölüm haberi, türkiye haber kameramanları derneği, türkiye haberleri ingilizce, türkiye petrol haberleri, türkiye resmi haber ajansı, türkiye libya haberleri, çin son dakika coronavirus, türkiye haberleri gazete, türkiye mühendislik haberleri, türkiye haber sunucuları erkek, türkiye haberleri spor, turkiye operasyon haberleri, türkiye transfer haberleri, türkiye nato haberleri, türkiye objektif haber, türkiye not haberi, türkiye haber gazeteleri, haber türkiye logo, türkiye haberleri suriye, türkiye voleybol haberleri, türkiye haber muhabirleri, türkiye turizm haberleri, turkiye haber rusya, son dakika cumhuriyet altını ne kadar, hp haberleri, türkiye haber merkezi twitter, türkiye ekonomi haberleri son dakika, turkey haber tv, türkiye haber kanalları izle, son dakika magazin, türkiye haber merkezi abdurrahman, türkiye haberi son durum, türkiye resmi haberler, son dakika finans, 4 c son dakika haberleri 2019, türkiye haber merkezi künye, türkiye haber spikerleri, turkiye politik haberler, a son dakika deprem, turkiye israil haberleri, son dakika euro ne kadar, türkiye net haber, türkiye ilginç haberler, türkiye haber telegram, e haciz son dakika, türkiye haber reytingleri, türkiye haber kanalı, türkiye haber radyoları, turkiye haber radyo, abd f 35 son dakika, turkiye netflix haber, türkiye yunanistan haberleri son dakika, son dakika güncel haberler, türkiye piyasa haberleri, türkiye ukrayna haberleri, turkiye haber mansetleri, türkiye haber twitter, türkiye haber korona, türkiye haberleri google, son dakika haberleri, kanal d son dakika, türkiye yılan haberleri, c ronaldo son dakika, son dakika altin fiyatlari, turkiye japonya haberleri, türkiye ligi haberleri, türkiye nin haber merkezi, son dakika galatasaray, türkiye haber gazetesi, türkiye'nin haberi, e bebek son dakika, türkiye hollanda haberleri, türkiye polis haberleri, türkiye ürdün haberleri, türkiye uzay haberleri, Gaziantep Son Dakika, türkiye uyuşturucu haberleri, son dakika putin, türkiye paparazi haberleri, türkiye ünlüler haberleri, e-nabız son dakika, türkiye haber portalı, türkiye özel haberler, türkiye haber portalları, türkiye haberleri, y p g son dakika, türkiye haber kedi, türkiye haberleri ntv, türkiye haberleri güncel, e devlet son dakika, türkiye haberleri şehitler, türkiye haber kanalları, a haber son dakika istanbul, turkiye van haberleri, son dakika h7, son dakika fetö, türkiye ırak haberleri, son dakika galatasaray transfer, türkiye teknoloji haberleri, 5 g son dakika, türkiye lgbt haberleri, türkiye haber yunanistan, türkiye üretim haberleri, ğaziantep son dakika haberleri, türkiye haber trt, ğalatasaray son dakika haberleri, son dakika gündem, f 16 suriye son dakika, Ümraniye Son Dakika, h son dakika haberleri, g s son dakika haberleri, türkiye haberleri yoksulluk, gmail son dakika, son dakika haberleri altın fiyatları, g.o.p son dakika haberleri, türkiye yunan haberi, h&m son dakika, son dakika h r, gürcistan son dakika haberleri, son dakika polis, son dakika japonya tsunami, son dakika ırak haberleri, son dakika gümüş, son dakika gram altın, c h p son dakika haberleri, son dakika haberleri ekonomi, g son dakika haberleri, son dakika kredi erteleme, son dakika ınstagram, son dakika güncel altın fiyatları, son dakika ığdır'da deprem, k.maraş son dakika deprem haberleri, k.maraş son dakika, k.maraş son dakika haberleri trafik kazası, son dakika lise, k.maraş son dakika yangın haberleri, turkiye turkmenistan haberleri, son dakika haberleri ğ, son dakika ıstanbul, k.maraş son dakika haberleri trafik kazası 2019, k maraş son dakika haberleri aksu tv, son dakika nerede deprem oldu, son dakika malatya, asgari ücret son dakika, son dakika ığdır, son dakika nevroz, son dakika ızmır, son dakika nasa, son dakika haber 7, m.son dakika malatya, m.son dakika samsun, son dakika haberleri dolar, k.çekmece son dakika haberleri, son dakika ısparta, istanbul l plaka son dakika, türkiye üniversite haberleri, son dakika nallıhan, en son dakika altın fiyatları, son dakika ntv, m.son dakika gaziantep, son dakika ırak, en son dakika haber 7, a.ö.l son dakika, s&p son dakika, en son dakika hava durumu, son dakika okullar ne zaman açılıyor, son dakika naci ağbal, en son dakika dünya ağır boks haberleri, en son dakika haberler sözcü, en son dakika transfer haberleri, son dakika meb, son dakika pursaklar, son dakika yök, van son dakika kavga, son dakika rusya, Van Son Dakika, son dakika zam haberleri, son dakika restoranlar, son dakika yangın, son dakika yasakları, son dakika pandemi, son dakika yasaklar, i son dakika, y ovada son dakika haberi, son dakika yasak haberleri, van son dakika ölüm haberleri, of son dakika trafik kazası, son dakika okul haberleri, son dakika meclis, son dakika zonguldak, kanal z son dakika, son dakika okullar, son dakika ziya, son dakika okullar açılıyor mu, Of Son Dakika, son dakika p, 4d son dakika 2020, son dakika yunanistan, son dakika zehra zümrüt, 67 kanal z son dakika haberleri, son dakika 04, son dakika zehirlenme haberleri, son dakika okullar açılacak mı, m k p son dakika haberleri, of son dakika yangın, son dakika 2021, y malatyaspor son dakika haberleri, son dakika 0, son dakika 15 şubat, van son dakika deprem, son dakika 15 ocak, son dakika risk haritası, z haber son dakika, son dakika oda tv, türkiye zam haberleri, son dakika 2020, 2 kasım son dakika haberleri, son dakika ziya selçuk, son dakika neslihan atagül, kanal z haber son dakika, son dakika 1 mart, son dakika 0 14 yaşındaki, son dakika operasyon, son dakika 0 18 yaş altı, son dakika z, son dakika 15 tatil ne zaman, 4d son dakika facebook, son dakika onyekuru, son dakika 0 18 yaş altı sokağa çıkma yasağı, y.ova son dakika, son dakika 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı, son dakika 08 haber, son dakika 15 tatil, gta 6 son dakika, son dakika 0-18 yaş, 3 nisan son dakika haberleri, son dakika 65 yaş üstü yasak, 2 son dakika haberi, son dakika 0 18 yaş sokağa çıkma yasağı, egekent 2 son dakika, son dakika dolar, son dakika 1000 tl, son dakika 31 aralık, bursa z yolu son dakika, son dakika yüz yüze eğitim, 4d son dakika tis, son dakika yıldırım, son dakika 32, son dakika 4d, son dakika 65 yaş üstü aşı, 1 son dakika haberleri, son 1 dakika kala namaz kılınır mı, son dakika 7 büyüklüğünde deprem, son dakika ziya selçuk sınav, f 35 savaş uçağı son dakika, 3 kasım son dakika haberleri, son dakika 3600 emeklilik, son dakika 55, 2 eylül son dakika, son dakika 15 gun yasak, son dakika 7 mart, son dakika 3600 günden emeklilik, son dakika 3. dünya savaşı, 2 mayıs son dakika haberleri, y.malatyaspor son dakika transfer haberleri, 5 mayıs son dakika haberleri, 2.lig son dakika spor haberleri, son dakika 0 araç, van son dakika intiharları, 2.el son dakika, son dakika 2022 engelli haberleri, son dakika 0 14 yaş altı sokağa çıkma yasağı, son dakika 22 mart, 6 mayıs son dakika haberleri, pençe 3 son dakika, son dakika 9. sınıflar ne zaman açılacak, son dakika ziraat bankası, 4d son dakika sağlık bakanlığı, iphone 6 son dakika haberleri, son dakika 65 yaş üstü seyahat edebilir mi, 9.sınıflar son dakika, son dakika 7 24, 5 ekim son dakika haberleri, 3 mayıs son dakika haberleri, en son dakika, son dakika 7. sınıflar ne zaman açılacak, son 5 dakika kala sabah namazı kılınır mı, 0-14 yaş son dakika, 6 şubat son dakika haberleri, 9 eylül son dakika haberleri, 5 son dakika haberleri, 9 nisan son dakika haberleri, son dakika 9 ocak, 5 haziran son dakika haberleri, son dakika 60 yaş, 3.lig son dakika haberleri, 5 nisan son dakika haberleri, 9 ekim son dakika haberleri, 9 mart son dakika haberleri, tele 1 son dakika, son dakika 8. sınıf, 6 nisan son dakika haberleri, son dakika 5 terörist, son dakika 9.sınıf, son dakika hava durumu, 8 nisan son dakika haberleri, 9.sınıf son dakika, son dakika 92 yaşındaki, 6 haziran son dakika haberleri, son dakika istanbul yasak, son dakika izmir, trt 6 son dakika haberleri, son dakika istifa, son dakika 6 sınıflar ne zaman açılacak, son dakika internet haber, iphone 9 son dakika, ı son dakika haberleri, i deprem son dakika 2019, ı elazığ son dakika haberleri, son dakika jandarma fetö, son dakika normalleşme, son dakika 23, i son dakika deprem, son dakika ölüm haberleri ankara, d h a son dakika haberleri, son dakika lokantalar, son dakika lgs, son dakika jandarma, son dakika koronavirüs, son dakika haberleri sözcü, k.maraş son dakika deprem, son dakika jandarma uzman alımı, a.ö.f son dakika haberleri, son dakika juventus, son dakika jandarma alımı, son dakika kısıtlamalar, son dakika korona, son dakika özel okullar, son dakika öğretmen atama, trabzon of son dakika, son dakika hürriyet, son dakika ölen ünlü, son dakika libya, son dakika liseler ne zaman açılacak, son dakika piyasalar, son dakika haber, son dakika samsun, ş son dakika haberleri, son dakika piyasa, son dakika kabine toplantısı, son dakika ölüm, son dakika keçiören, s son dakika spor haberleri, son dakika ö, s 400 son dakika, ş urfa son dakika trafik kazası, ş.koçhisar son dakika haberleri, ş.urfa son dakika deprem, ş.urfaspor son dakika, son dakika sınavlar, son dakika şehitleri, son dakika şehidi, son dakika şişli, son dakika türkiye, son dakika şirket haberleri, son dakika tam altın fiyatı, son dakika şanlıurfa, son dakika trabzon, son dakika şereflikoçhisar, bu son dakika haberleri, son dakika şırnak, ş urfa son dakika deprem 2020, ş karaağaç son dakika haberleri, son dakika twitter, ş urfa son dakika hava durumu, son dakika transfer haberleri, e y t son dakika haberleri, t24 son dakika, t.dağ son dakika haberleri, t s k son dakika, son dakika 20 yaş altı, 4d son dakika haberleri 2021, 1 haziran son dakika, son dakika 4 kişi öldü, son dakika üniversiteler, u etds son dakika, kanal 3 son dakika, son dakika üniversite, 2 nisan son dakika haberleri, son dakika 3. sayfa haberleri, t.c son dakika, son dakika ümitcan uygun, 3. havalimanı son dakika, t24.son dakika haberleri sanal basın, son dakika uyuşturucu haberleri, r son dakika deprem, son 3 dakika, kanal 7 son dakika af haberleri, 4d son dakika 2021, 7 nisan son dakika haberleri, son dakika 45 dakika, son dakika 5. sınıflar açılıyor mu, son dakika 4 ocak, hisar u son dakika, son dakika 5 mart, son dakika 22 ayar bilezik, son dakika uçak kazası, son dakika trafik kazası, son dakika virüs tablosu, son dakika kazaları, son dakika 4d sürekli işçi haberleri, son dakika korona haberleri, haber 7 son dakika bugun, son dakika j, son dakika uçak, t.c. cumhurbaşkanlığı son dakika haberleri, son dakika üniversiteler ne zaman açılacak, son dakika üniversite haberleri, son dakika 7 gün yasak, son dakika sokağa çıkma yasağı ankara, son dakika 5 6 7, son dakika 65 yaş, kanal 7 son dakika manşetleri, 4d son dakika, 8 mart son dakika haberleri, formula 1 son dakika, 7 deprem son dakika, son dakika 6 ay uzatıldı, van son dakika hava durumu, son dakika tweet, 1 mart son dakika haberleri, son dakika altın, son dakika uyuşturucu operasyonu, z.burnu son dakika, son dakika 8 mart, son 5 dakika, son dakika 7.9 deprem, van son dakika ölüm haberleri 2020, son dakika 65 yaş üstü, son dakika vaka, son dakika üniversiteler açılıyor mu, son dakika istanbul haberleri, 4d son dakika haberleri 2020, son dakika 18 yaş altı sokağa çıkma yasağı, ü son dakika haberleri, son dakika urfa, l deprem son dakika, son dakika virus, son dakika vaka haberleri, son dakika vefat, 6 kasım son dakika haberleri, 7 son dakika hava durumu, s ü son dakika haberleri, van son dakika uyuşturucu haberleri, 1 mayıs son dakika haberleri, son dakika ünlüler, son dakika 3600, son dakika vaka tablosu, son dakika ölüm haberleri, kanal 7 son dakika, son dakika ünlü sanatçı hayatını kaybetti, son dakika 9 yaş, 9 haziran son dakika haberleri, m.son dakika spor, son dakika 9. sınıflar açılıyor mu, son dakika 5 kişi öldü, son dakika lise haberleri, kanal 7 son dakika haberleri askerlik, son dakika 53, ğ antepte son dakika, son dakika maç, son dakika van, son dakika istanbul, son dakika 46, son dakika lgs 2021, son dakika 4 b kadro, son dakika vatan, son dakika lise sınavları iptal mi, son dakika izmir deprem, son dakika ankara, l plaka son dakika, son dakika idlib, son dakika merkez bankası, 8 mart son dakika deprem, libya son dakika, son dakika milliyet, son dakika rektör atamaları, 8 şubat son dakika haberleri, son dakika recep tayyip erdoğan, türkiye yatırım haberleri, son dakika 4b haberleri, son dakika transfer, son dakika şanlıurfa haberleri, 8 ağustos son dakika haberleri, d&r son dakika, son dakika ösym, son dakika rasathane, son dakika 9 şehitlerin isimleri, son dakika 5 sınıflar ne zaman açılacak, son dakika uzay haberleri, son dakika uyuşturucu, son dakika uşak, 8 ocak son dakika haberleri, son dakika ripple haberleri, türkiye vampir haberleri, golf 8 son dakika, son dakika 9. sınıflar ne zaman açılacak 2021, türkiye uluslararası haberler, son dakika 31 aralık sokağa çıkma yasağı, turkiye yangın haberleri, türkiye yalan haber sıralaması, son dakika altın gramı, son dakika ankara haberleri, son dakika ekonomi, a son dakika hava durumu, son dakika döviz, a spor son dakika haberleri, a haber son dakika ankara, son dakika batman, son dakika deprem, a haber son dakika deprem, son dakika beşiktaş, ç.cerit son dakika haberleri, son dakika altın haberleri, son dakika bakanlar degisti, son dakika ankara'da deprem, 4 b son dakika, a spor son dakika, a haber son dakika canlı, son dakika altın dolar

22 Nis 2021 - 15:09 İstanbul- SporYorum yazarak Türkiye Haberi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Türkiye Haberi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Türkiye Haberi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Türkiye Haberi değil haberi geçen ajanstır.
Anket Bugün Seçim Olsa Kime Oy Verirsiniz