Cizre Belediyesi: Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesini Ziyaret Etti.

Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesi’nin İdari ve Mali Hizmetler Müdürlüğüne atanan Sabgatullah Anmal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Daha sonra Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç beraberinde Devlet Hastanesi Müdürü Sabgatullah Anmal, Ba...

Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Dr. Selahattin Cizrelioğlu Devlet Hastanesi’nin İdari ve Mali Hizmetler Müdürlüğüne atanan Sabgatullah Anmal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Daha sonra Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç beraberinde Devlet Hastanesi Müdürü Sabgatullah Anmal, Başhekim Kamiran Elcik ve Başhekim yardımcı Serdar Monis ile birlikte Hastaneyi dolaşarak vatandaşlarımızın hastaneden aldığı hizmetler ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Cizre Devlet Hastanesi Müdürü Sabgatullah Anmal ve Hastane yönetimi, Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç’a teşekkürlerini iletti.

27 Kas 2021 - 07:21 - Haberler

istanbul haber