Başkan Süleyman Acar, Kızılcahamam’a müjdeyi verdi

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından geri çekilen hizmet araçlarının yerine yenisini aldıklarını sosyal medya hesabından duyurdu. Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, karla mücadele için ilçeye tahsis edilen ancak bir süre sonra Ankara Büyükşeh...

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından geri çekilen hizmet araçlarının yerine yenisini aldıklarını sosyal medya hesabından duyurdu.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, karla mücadele için ilçeye tahsis edilen ancak bir süre sonra Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından geri alınan hizmet aracının yenisini aldıklarının müjdesini sosyal medya hesabı üzerinden verdi.

 “Biz ne yaptık?” diyen Acar paylaşımında, “Ankara Büyükşehir Belediyesi köylerimize hizmet götürmek için kullandığımız 1996 model çekici aracını geri almıştı. Biz ne yaptık? 2021 Model Ford Trucks 3548T 6×4 Çekici Tırı bugün itibari ile vatandaşlarımızın hizmetine sunduk.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Süleyman Acar, araç temininde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un destek olduğunu belirterek teşekkürlerini iletti.

29 Ara 2021 - 15:02 - Haberler

istanbul haber