Geleceğin Öğretmenleri Tecrübeyle Buluştu

Süleyman Demirel Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü tarafından “Geleceğin Öğretmenleri Tecrübeyle Buluşuyor” isimli bir söyleşi düzenlendi. Öğretmen adaylarına toplumsal duyarlılık ve farkındalık kazandırmak amacıyla düzenlenen söyleşide, öğretmenlik mesleğinin ön...

Süleyman Demirel Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü tarafından “Geleceğin Öğretmenleri Tecrübeyle Buluşuyor” isimli bir söyleşi düzenlendi. Öğretmen adaylarına toplumsal duyarlılık ve farkındalık kazandırmak amacıyla düzenlenen söyleşide, öğretmenlik mesleğinin önemli yanları paylaşıldı.

Söyleşide, Sosyal Bilgiler Öğretmeni Yazar Şeyhmus Yüce ile Erkan İsanmaz, öğretmenlik mesleğine ilişkin tecrübelerini, sınıf yönetimi ve özel sektör deneyimlerini aktardı. Sınavlara hazırlık yayınlarının hazırlanma sürecinde önemli olduğunu belirten konuşmacılar, öğrencilere “İşinizi severek yapın, bu mesleği ilkeleriniz ve değerlerinizle yüceltin. Öğrenmeye açık olmalı, öğrencilerinizi sevmelisiniz” mesajını verdi.

29 Ara 2021 - 23:31 - Haberler

istanbul haber