ÜSKÜDAR BELEDİYESİ GENİŞLEYEN AMBULANS FİLOMUZ İLE HASTANEYE ÜCRETSİZ VE GÜVENLİ ULAŞIM

Üsküdar Belediyesi olarak yatağa bağımlı, yürümekte zorluk çeken ve hastaneden taburcu olan vatandaşlarımızın hastaneden-eve, evden-hastaneye güvenle ulaşımını genişleyen ambulans filomuz ile sağlamaya devam ediyoruz. İlçemizde ikamet eden hasta vatandaşlarımızı evlerinden sedye ile alarak gidecekle...

Üsküdar Belediyesi olarak yatağa bağımlı, yürümekte zorluk çeken ve hastaneden taburcu olan vatandaşlarımızın hastaneden-eve, evden-hastaneye güvenle ulaşımını genişleyen ambulans filomuz ile sağlamaya devam ediyoruz.

İlçemizde ikamet eden hasta vatandaşlarımızı evlerinden sedye ile alarak gidecekleri hastaneye kadar eşlik ediyoruz. Vatandaşlarımız aldıkları ambulans hizmeti sayesinde ulaşım sıkıntısı yaşamadan ve güvenle ulaştıkları hastanede muayene, kontrol gibi işlemlerini rahatlıkla yaptırabiliyorlar.

Hastaneden taburcu edilen ve yürüme sıkıntısı yaşayan hastalar için de verdiğimiz nakil hizmeti ile hastaların güvenle evlerine ulaşımını sağlıyoruz.

Ambulans hizmetinden faydalanmak isteyen vatandaşlarımız evden naklin gerçekleşmesi halinde 5 iş günü, hastaneden taburcu olmaları durumunda aynı iş günü içerisinde Üsküdar Belediyesi 444 0 875 numaralı telefonu arayarak randevu alabilirler.

30 Ara 2021 - 21:09 - Haberler

istanbul haber