ESENLER BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME 1000 TL DESTEK!

Esenler Belediyesi, üniversiteye hazırlanan lise son sınıf öğrencilerine destek olmak amacıyla 1000 TL’lik eğitim payı veriyor. Esenler’de ikamet eden ve Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı örgün liselerde okuyan 4000’e yakın son sınıf öğrencileri ocak, mart ve nisan ayında alacakları destekle eğitimine...

Esenler Belediyesi, üniversiteye hazırlanan lise son sınıf öğrencilerine destek olmak amacıyla 1000 TL’lik eğitim payı veriyor.

Esenler’de ikamet eden ve Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı örgün liselerde okuyan 4000’e yakın son sınıf öğrencileri ocak, mart ve nisan ayında alacakları destekle eğitimine rahat bir şekilde devam edebilecek.

İnternet üzerinden yapılacak başvuruyla eğitim hakkını alacak olan öğrencilerimize Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tevfik Göksu’nun bir de mesajı var;

“Eğitime Tam Destek projemiz ile Esenler’de ikamet eden tüm lise son sınıf öğrencilerimize 1000 TL eğitim desteği sağlıyoruz. Gençlerimizin üniversite sınavlarına hazırlandıkları bu günlerde vereceğimiz bu destek; onlar için motivasyon, siz velimiz için ise bir bütçe katkısı olacaktır. Geleceğimizi inşa edecek olan gençlerimizin yarınlara daha umutlu bakabilmeleri; donanımlı, etkin, özgüveni yüksek ve girişimci bireyler olabilmeleri için her zaman olduğu gibi biz varız, sizin için buradayız.”

1000 TL’LİK EĞİTİME DESTEK PAYINI ALMAK İÇİN TIKLAYIN. 

16 Oca 2022 - 03:11 - Haberler

istanbul haber