SOĞUK KIŞ GÜNLERİNDE İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE ODUN DAĞITIMI YAPIYORUZ

Üsküdar Belediyesi olarak her yıl kış aylarında olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi ailelerimize kışlık yakacak yardımı yapmaya devam ediyoruz. Atık Yönetim Merkezi’nde ekiplerimiz tarafından ayrıştırılan eski mobilya, ahşap ürünleri, atık tahta ve ağaç parçaları ihtiyaç sahibi aileler için kışlık ...

Üsküdar Belediyesi olarak her yıl kış aylarında olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi ailelerimize kışlık yakacak yardımı yapmaya devam ediyoruz.

Atık Yönetim Merkezi’nde ekiplerimiz tarafından ayrıştırılan eski mobilya, ahşap ürünleri, atık tahta ve ağaç parçaları ihtiyaç sahibi aileler için kışlık yakacak haline getiriliyor.

Her bir aşaması büyük bir titizlikle yapılan ayrıştırma sonucu elde edilen odun parçaları düzenli bir şekilde çuvallara yerleştirilip depolanıyor.

İlçemizde bulunan ihtiyaç sahibi ailelerimizin tek tek tespit edilmesinin ardından hazırlanan yakacak paketleri ailelerimizin adreslerine ücretsiz olarak teslim ediliyor.

Tespitlerin haricinde kışlık yakacak yardımı almak isteyen vatandaşlarımız Üsküdar Belediyesi 444 0 875 numaralı telefonu arayarak kayıt için detaylı bilgi alabilirler.

21 Oca 2022 - 15:34 - Haberler

istanbul haber