Başkan Karakullukçu’dan Eğitime Tam Destek…

Math-Street Proje ekibi Başkan Karakullukçu’yu makamında ziyaret etti…

Başkan Karakullukçu Şehit Muhammet Fatih Safitürk Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerini ağırladı.

Başkan Karakullukçu Şehit Muhammet Fatih Safitürk Anadolu Lisesi’nin Okul Müdürü Fatma Ergen ve Math Street isimli uluslarası eTwinning projesini yürüten öğretmen ve öğrencileri makamında ağırladı.

Başkan İsmail Karakullukçu Şehit Muhammet Fatih Safitürk Anadolu Lisesi’nin matematik öğretmenlerinden Damla Yahyaoğlu’nun kuruculuğunu yaptığı ve İngilizce öğretmenlerinden Hatice Mestanoğlu ile birlikte yürüttükleri İspanya, Türkiye ve Romanya ortaklığında gerçekleştirilen uluslarası eTwinning projesi kapsamında yapılan çalışmaları inceledi. Öğrencilerin yaptıkları çalışmaları değerlendirerek tebrik etti.

Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;” Nazik ziyaretiniz bizleri ziyadesiyle memnun etti. Arifiye Belediyesi olarak tüm olanaklarımızı sizlerin hizmetine sunuyoruz. Siz değerli öğrencilerimizin de Arifiye’mizi her platformda başarı ile temsil etmeniz bizleri gururlandırıyor. Yaptığınız proje dolayısıyla sizleri tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.” Dedi.

Öğrenciler ve öğretmenler proje kapsamında yaptıkları çalışmalar ile oluşturdukları takvimi Başkan İsmail Karakullukçu’ya takdim ettiler. Başkan Karakullukçu projeyi desteklediğini belirterek öğrencilere ve öğretmenlere teşekkür etti. Arifiye Belediyesinin desteğiyle Şehit Muhammet Fatih Anadolu Lisesi’nde oluşturulan Matematik Sokağı ile birlikte “Math Street” projesi tamamlanmış oldu.

         

- Türkiye Haberi, Haberler bölümünde yayınlandı
https://www.turkiyehaberi.com/haber/10085532/baskan-karakullukcudan-egitime-tam-destek