Manisa'da 'baba' nikah!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün kızı Merve Ergün, hayatını Göktuğ Dilbazer ile birleştirdi. Çiftin nikahını babaları Başkan Ergün kıydı.

MANİSA - Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün kızı Merve Ergün, Göktuğ Dilbazer ile Manisa Natur Park’ta düzenlenen törenle dünya evine girdi.

Manisa protokolünün yanı sıra çok sayıda siyasi ve sivil toplum örgütü temsilcileri, muhtarlar ve davetlinin geniş katılımlı törenle dünya evine giren Merve ve Göktuğ çiftinin nikâhını da babaları Belediye Başkanı Cengiz Ergün kıydı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, eşi Şeyda Ergün ve damadın ailesi Süreyya-Recep Dilbazer ile birlikte konuklarını kapıda karşıladı.

MHP GENEL BAŞKANI BAHÇELİ'DEN TELGRAF

Törene katılamayıp telgraf göndererek Ergün ve Dilbazer ailelerini tebrik eden başta MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli olmak üzere, gönderilen telgrafların okunmasıyla tören başladı.

Kızının nikahını kıyma görevi ise Başkan Ergün tarafından üstlenildi. Duygularını ve heyecanını dile getiren Başkan Ergün, tüm konuklara kendilerini mutlu günlerinde yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

Başkan Ergün, “Ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Öncelikle evlatlarımıza mutluluklar diliyorum. Bugün benim için çok önemli bir gün. Daha önce büyük kızımın nikahını kıymak nasip olmuştu. Bugün de hayırlısıyla küçük kızımın nikahını kıyacağım. Her babaya nasip olmaz. O açıdan anlamlı ve duygusal bir an bizler için. Mutluluklar diliyorum” dedi.

Nikah akdinin gerçekleşmesinin ardından ömür boyu mutluluğa ‘evet’ diyen genç çift, günün anısına bol bol hatıra fotoğrafları çektirdi.

Ergün ve Dilbazer aileleri, nikah akdinin gerçekleşmesinin ardından tebrikleri kabul etti.

- Türkiye Haberi, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.turkiyehaberi.com/haber/11200869/manisada-baba-nikah