Açık hava etkinlikleri konserle başladı

Pendik Belediyesi açık hava etkinlikleri, Melihat Gülses Konseri’yle başladı. Ağustos ayı boyunca sürecek etkinlikler kapsamında konserler ve sinema geceleri düzenlenecek. Çocuklar için ise masal şenlikleri ve çocuk sineması gösterimleri gerçekleştirilecek.

Pendik Millet Bahçesi’nde düzenlenen açık hava etkinlikleri Klasik Türk Müziği Sanatçısı Melihat Gülses Konseri’yle başladı. Sanatçı sevilen eserlerini Pendikliler için seslendirdi. “Hatıralar Sarmış Dört Bir Yanımı” gibi unutulmaz şarkıları bir an olsun performansı düşmeyen orkestrasıyla seslendiren sanatçıya Pendikliler de eşlik etti. Yaklaşık bir saat süren konserle Pendikliler Türk sanat müziğiyle dolu bir akşam geçirdi

Her hafta bir konser var

Açık hava etkinlikleri kapsamında konserler devam edecek. Her cumartesi akşamı Pendik Millet Bahçesi’nde gerçekleştirilecek konserler ağustos ayı boyunca sürecek. Önümüzdeki hafta Öykü Gürman, daha sonraki haftalarda ise Koliva ve Özgün konser verecek. Konserlerin yanı sıra sinema geceleri, çocuklar için masal şenlikleri ve çocuk sineması gösterimleri de yine Pendik Millet Bahçesi’nde gerçekleştirilecek.

Medektif

- Türkiye Haberi, Haberler bölümünde yayınlandı
https://www.turkiyehaberi.com/haber/11606374/acik-hava-etkinlikleri-konserle-basladi